Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Депутатам пропонують проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї  

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
05.03.2019
Депутатам пропонують проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї Депутатам пропонують проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, національних парламентів держав світу щодо засудження порушення прав корінних народів у Російській Федерації №10125 зареєстровано 05.03.2019, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Проект внесли народні депутати: Чубаров Рефат Абдурахманович (VIII скликання), Подоляк Ірина Ігорівна (VIII скликання), Юринець Оксана Василівна (VIII скликання), Тарасюк Борис Іванович (VIII скликання), Острікова Тетяна Георгіївна (VIII скликання), Єднак Остап Володимирович (VIII скликання), Тетерук Андрій Анатолійович (VIII скликання), Герасимов Артур Володимирович (VIII скликання), Береза Юрій Миколайович (VIII скликання), Масоріна Олена Сергіївна (VIII скликання), Княжицький Микола Леонідович (VIII скликання), Савка Іван Іванович (VIII скликання), Вовк Віктор Іванович (VIII скликання), Семенуха Роман Сергійович (VIII скликання), Гопко Ганна Миколаївна (VIII скликання), Висоцький Сергій Віталійович (VIII скликання), Романюк Віктор Миколайович (VIII скликання), Іллєнко Андрій Юрійович (VIII скликання), Ємець Леонід Олександрович (VIII скликання)

Головним комітетом визначено Гопко Г.М. Комітет у закордонних справах.

Текст законопроекту Проект Постанови 05.03.2019

Пояснювальна записка Пояснювальна записка 05.03.2019

Додаток Додаток (1) 05.03.2019

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2019 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua