Zakonoproekt.Org.UA

 


Депутатам пропонують проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення зміни до статті 17 Закону України "Про тваринний світ" 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
08.02.2019
Депутатам пропонують проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення зміни до статті 17 Закону України Депутатам пропонують проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення зміни до статті 17 Закону України "Про тваринний світ" №9390/П зареєстровано 08.02.2019, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Проект вніс Дирів Анатолій Борисович (VIII скликання)

Головним комітетом визначено Дирів А.Б. Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми