Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Депутатам пропонують проект Постанови про призначення позачергових виборів депутатів Ірпінської міської ради 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
20.12.2018
Депутатам пропонують проект Постанови про призначення позачергових виборів депутатів Ірпінської міської радиДепутатам пропонують проект Постанови про призначення позачергових виборів депутатів Ірпінської міської ради №9436 зареєстровано 20.12.2018, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Проект внесли народні депутати: Кишкар Павло Миколайович (VIII скликання), Лінько Дмитро Володимирович (VIII скликання), Марченко Олександр Олександрович (VIII скликання), Корчинська Оксана Анатоліївна (VIII скликання), Ар'єв Володимир Ігорович (VIII скликання), Левус Андрій Мар'янович (VIII скликання), Луценко Ігор Вікторович (VIII скликання), Висоцький Сергій Віталійович (VIII скликання), Левченко Юрій Володимирович (VIII скликання), Богомолець Ольга Вадимівна (VIII скликання), Кривенко Віктор Миколайович (VIII скликання), Батенко Тарас Іванович (VIII скликання), Антонищак Андрій Федорович (VIII скликання), Петренко Олег Миколайович (VIII скликання), Іллєнко Андрій Юрійович (VIII скликання), Дерев'янко Юрій Богданович (VIII скликання), Єднак Остап Володимирович (VIII скликання)

Головним комітетом визначено Власенко С.В. Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

Текст законопроекту Проект Постанови 20.12.2018

Пояснювальна записка Пояснювальна записка 20.12.2018

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2019 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua