Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Депутатам пропонують проект Постанови про звернення до Президента України щодо присвоєння звання Героя України Бандері Степану Андрійовичу (посмертно) 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
05.12.2018
Депутатам пропонують проект Постанови про звернення до Президента України щодо присвоєння звання Героя України Бандері Степану Андрійовичу (посмертно)Депутатам пропонують проект Постанови про звернення до Президента України щодо присвоєння звання Героя України Бандері Степану Андрійовичу (посмертно) №9368 зареєстровано 05.12.2018, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Проект внесли народні депутати: Кіт Андрій Богданович (VIII скликання), Люшняк Микола Володимирович (VIII скликання), Дубневич Ярослав Васильович (VIII скликання), Дубневич Богдан Васильович (VIII скликання), Побер Ігор Миколайович (VIII скликання), Матвієнко Анатолій Сергійович (VIII скликання), Тіміш Григорій Іванович (VIII скликання), Кадикало Микола Олегович (VIII скликання), Карпунцов Валерій Віталійович (VIII скликання), Юрик Тарас Зіновійович (VIII скликання), Дехтярчук Олександр Володимирович (VIII скликання), Алєксєєв Сергій Олегович (VIII скликання), Спориш Іван Дмитрович (VIII скликання), Мамчур Юлій Валерійович (VIII скликання), Бриченко Ігор Віталійович (VIII скликання), Савка Іван Іванович (VIII скликання), Гаврилюк Михайло Віталійович (VIII скликання), Бондар Михайло Леонтійович (VIII скликання), Величкович Микола Романович (VIII скликання), Васюник Ігор Васильович (VIII скликання), Бурбак Максим Юрійович (VIII скликання)

Головним комітетом визначено Княжицький М.Л. Комітет з питань культури і духовності.

Текст законопроекту Проект Постанови 05.12.2018

Пояснювальна записка Пояснювальна записка 05.12.2018

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua