Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Депутатам пропонують проект Закону про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
29.03.2019
Депутатам пропонують проект Закону про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобівДепутатам пропонують проект Закону про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів №10196 зареєстровано 29.03.2019, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Проект внесли народні депутати: Довбенко Михайло Володимирович (VIII скликання), Южаніна Ніна Петрівна (VIII скликання), Лаврик Олег Васильович (VIII скликання), Жолобецький Олександр Олександрович (VIII скликання), Різаненко Павло Олександрович (VIII скликання), Бондар Михайло Леонтійович (VIII скликання), Папієв Михайло Миколайович (VIII скликання), Лопушанський Андрій Ярославович (VIII скликання), Поплавський Михайло Михайлович (VIII скликання), Демчак Руслан Євгенійович (VIII скликання), Мартиняк Сергій Васильович (VIII скликання), Святаш Дмитро Володимирович (VIII скликання), Фурсін Іван Геннадійович (VIII скликання), Романюк Віктор Миколайович (VIII скликання)

Головним комітетом визначено Довбенко М.В. Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності.

Текст законопроекту Проект Закону 29.03.2019

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2019 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua