Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Депутатам пропонують проект Закону про припинення участі України в Угоді про формування Єдиного економічного простору 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
05.02.2019
Депутатам пропонують проект Закону про припинення участі України в Угоді про формування Єдиного економічного просторуДепутатам пропонують проект Закону про припинення участі України в Угоді про формування Єдиного економічного простору №10002 зареєстровано 05.02.2019, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Проект внесли народні депутати: Тарасюк Борис Іванович (VIII скликання), Шкрум Альона Іванівна (VIII скликання), Рябчин Олексій Михайлович (VIII скликання), Крулько Іван Іванович (VIII скликання), Євтушок Сергій Миколайович (VIII скликання), Івченко Вадим Євгенович (VIII скликання), Одарченко Юрій Віталійович (VIII скликання), Соболєв Сергій Владиславович (VIII скликання)

Головним комітетом визначено Гопко Г.М. Комітет у закордонних справах.

Текст законопроекту Проект Закону 05.02.2019

Пояснювальна записка Пояснювальна записка 05.02.2019

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2019 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua