Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Депутатам пропонують внести зміни щодо форм безпосередньої участі громадян у вирішенні питань місцевого значення та статутної нормотворчості 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
15.03.2019
Депутатам пропонують внести зміни щодо  форм безпосередньої участі громадян у вирішенні питань місцевого значення та статутної нормотворчостіДепутатам пропонують внести зміни щодо форм безпосередньої участі громадян у вирішенні питань місцевого значення та статутної нормотворчості №10158 зареєстровано 15.03.2019, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Проект внесли народні депутати: Власенко Сергій Володимирович (VIII скликання), Ледовських Олена Володимирівна (VIII скликання), Кудлаєнко Сергій Володимирович (VIII скликання), Бойко Олена Петрівна (VIII скликання), Зубач Любомир Львович (VIII скликання), Бублик Юрій Васильович (VIII скликання), Шкрум Альона Іванівна (VIII скликання), Матвійчук Едуард Леонідович (VIII скликання), Дехтярчук Олександр Володимирович (VIII скликання), Гуляєв Василь Олександрович (VIII скликання), Гончаренко Олексій Олексійович (VIII скликання), Курило Віталій Семенович (VIII скликання), Река Андрій Олександрович (VIII скликання), Федорук Микола Трохимович (VIII скликання)

Головним комітетом визначено Власенко С.В. Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2019 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua