Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Депутатам пропонують внести зміни щодо підвищення ефективності пленарних засідань Верховної Ради України 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
12.04.2017
Депутатам пропонують внести зміни щодо підвищення ефективності пленарних засідань Верховної Ради УкраїниДепутатам пропонують внести зміни щодо підвищення ефективності пленарних засідань Верховної Ради України №6352 зареєстровано 12.04.2017, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Проект внесли народні депутати: Шинькович Андрій Васильович (VIII скликання), Кузьменко Анатолій Іванович (VIII скликання), Юрчишин Петро Васильович (VIII скликання), Яриніч Костянтин Володимирович (VIII скликання), Мельниченко Володимир Володимирович (VIII скликання), Гудзенко Віталій Іванович (VIII скликання), Немировський Андрій Валентинович (VIII скликання), Співаковський Олександр Володимирович (VIII скликання), Чекіта Геннадій Леонідович (VIII скликання), Кучер Микола Іванович (VIII скликання), Кремінь Тарас Дмитрович (VIII скликання), Мацола Роман Миколайович (VIII скликання), Кодола Олександр Михайлович (VIII скликання), Бандуров Володимир Володимирович (VIII скликання)

Головним комітетом визначено Пинзеник П.В. Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України.

Текст законопроекту Проект Закону 12.04.2017

Пояснювальна записка Пояснювальна записка 12.04.2017

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua