Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Депутатам пропонують внести зміни щодо приведення у відповідність до Конституції України процедури призначення та звільнення Директора Державного бюро розслідувань 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
13.01.2020
Депутатам пропонують внести зміни щодо  приведення у відповідність до Конституції України процедури призначення та звільнення Директора Державного бюро розслідуваньДепутатам пропонують внести зміни щодо приведення у відповідність до Конституції України процедури призначення та звільнення Директора Державного бюро розслідувань №2722 зареєстровано 13.01.2020, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Проект внесли народні депутати: Алєксєєв Сергій Олегович (IX скликання), Климпуш-Цинцадзе Іванна Орестівна (IX скликання), Княжицький Микола Леонідович (IX скликання), Іонова Марія Миколаївна (IX скликання), Южаніна Ніна Петрівна (IX скликання), Бондар Михайло Леонтійович (IX скликання), Геращенко Ірина Володимирівна (IX скликання), Сюмар Вікторія Петрівна (IX скликання), Герасимов Артур Володимирович (IX скликання), Фріз Ірина Василівна (IX скликання), Павленко Ростислав Миколайович (IX скликання), Федина Софія Романівна (IX скликання), Гончаренко Олексій Олексійович (IX скликання)

Головним комітетом визначено Монастирський Д.А. Комітет з питань правоохоронної діяльності.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua