Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Депутатам пропонують внести зміни щодо субвенції на надання державної підтримки молодим фахівцям освітньої і медичної галузей 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
31.01.2020
Депутатам пропонують внести зміни щодо  субвенції на надання державної підтримки молодим фахівцям освітньої і медичної галузейДепутатам пропонують внести зміни щодо субвенції на надання державної підтримки молодим фахівцям освітньої і медичної галузей №2826 зареєстровано 31.01.2020, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Проект внесли народні депутати: Кулініч Олег Іванович (IX скликання), Шахов Сергій Володимирович (IX скликання), Вельможний Сергій Анатолійович (IX скликання), Сухов Олександр Сергійович (IX скликання), Приходько Борис Вікторович (IX скликання), Давиденко Валерій Миколайович (IX скликання), Горват Роберт Іванович (IX скликання), Лунченко Валерій Валерійович (IX скликання), Арешонков Володимир Юрійович (IX скликання), Бабенко Микола Вікторович (IX скликання), Кіт Андрій Богданович (IX скликання)

Головним комітетом визначено Арістов Ю.Ю. Комітет з питань бюджету.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2022 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua