Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Депутатам пропонують внести зміни щодо врегулювання розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
13.02.2019
Депутатам пропонують внести зміни щодо  врегулювання розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльностіДепутатам пропонують внести зміни щодо врегулювання розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності №10047 зареєстровано 13.02.2019, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Проект внесли народні депутати: Єднак Остап Володимирович (VIII скликання), Веселова Наталія Василівна (VIII скликання), Попов Ігор Володимирович (VIII скликання), Гопко Ганна Миколаївна (VIII скликання), Черненко Олександр Миколайович (VIII скликання), Опанасенко Олександр Валерійович (VIII скликання), Юринець Оксана Василівна (VIII скликання), Кривенко Віктор Миколайович (VIII скликання), Сотник Олена Сергіївна (VIII скликання), Заліщук Світлана Петрівна (VIII скликання)

Головним комітетом визначено Скуратовський С.І. Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua