Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Депутатам пропонують внести зміни щодо виконання військового обов'язку та проходження військової служби 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
22.03.2019
Депутатам пропонують внести зміни щодо виконання військового обов'язку та проходження військової службиДепутатам пропонують внести зміни щодо виконання військового обов'язку та проходження військової служби №10181 зареєстровано 22.03.2019, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Проект внесли народні депутати: Парубій Андрій Володимирович (VIII скликання), Геращенко Ірина Володимирівна (VIII скликання), Іонова Марія Миколаївна (VIII скликання), Пастух Тарас Тимофійович (VIII скликання), Вінник Іван Юлійович (VIII скликання), Герасимов Артур Володимирович (VIII скликання), Ричкова Тетяна Борисівна (VIII скликання), Тетерук Андрій Анатолійович (VIII скликання), Береза Юрій Миколайович (VIII скликання), Юринець Оксана Василівна (VIII скликання), Мамчур Юлій Валерійович (VIII скликання), Савка Іван Іванович (VIII скликання), Бондар Михайло Леонтійович (VIII скликання), Кондратюк Олена Костянтинівна (VIII скликання), Кривошея Геннадій Григорович (VIII скликання), Величкович Микола Романович (VIII скликання)

Головним комітетом визначено Пашинський С.В. Комітет з питань національної безпеки і оборони.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua