Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Депутатам пропонують внести зміни щодо зниження ставки податку на додану вартість по операціях з постачання на митній території України молока 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
18.04.2018
Депутатам пропонують внести зміни щодо  зниження ставки податку на додану вартість по операціях з постачання на митній території України молокаДепутатам пропонують внести зміни щодо зниження ставки податку на додану вартість по операціях з постачання на митній території України молока №8282 зареєстровано 18.04.2018, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Проект внесли народні депутати: Люшняк Микола Володимирович (VIII скликання), Дубневич Ярослав Васильович (VIII скликання), Горват Роберт Іванович (VIII скликання), Побер Ігор Миколайович (VIII скликання), Іщейкін Костянтин Євгенович (VIII скликання), Барна Олег Степанович (VIII скликання), Ткачук Геннадій Віталійович (VIII скликання), Рибак Іван Петрович (VIII скликання), Заставний Роман Йосипович (VIII скликання), Іщенко Валерій Олександрович (VIII скликання), Тіміш Григорій Іванович (VIII скликання), Паламарчук Микола Петрович (VIII скликання), Кіт Андрій Богданович (VIII скликання), Лівік Олександр Петрович (VIII скликання), Кулініч Олег Іванович (VIII скликання), Юрик Тарас Зіновійович (VIII скликання), Шипко Андрій Федорович (VIII скликання), Юринець Оксана Василівна (VIII скликання), Дубневич Богдан Васильович (VIII скликання)

Головним комітетом визначено Южаніна Н.П. Комітет з питань податкової та митної політики.

Текст законопроекту Проект Закону 18.04.2018

Пояснювальна записка Пояснювальна записка 18.04.2018

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua