Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


До парламенту внесено проект Постанови про особливості написання латиницею географічних назв України 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
12.03.2019
До парламенту внесено проект Постанови про особливості написання латиницею географічних назв УкраїниДо парламенту внесено проект Постанови про особливості написання латиницею географічних назв України №10140 зареєстровано 12.03.2019, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Проект внесли народні депутати: Шухевич Юрій-Богдан Романович (VIII скликання), Кривенко Вадим Валерійович (VIII скликання), Опанасенко Олександр Валерійович (VIII скликання), Крулько Іван Іванович (VIII скликання), Корчинська Оксана Анатоліївна (VIII скликання), Мушак Олексій Петрович (VIII скликання), Кулініч Олег Іванович (VIII скликання), Лабазюк Сергій Петрович (VIII скликання), Бандуров Володимир Володимирович (VIII скликання), Чижмарь Юрій Васильович (VIII скликання)

Головним комітетом визначено Співаковський О.В. Комітет з питань науки і освіти.

Текст законопроекту Проект Постанови 12.03.2019

Пояснювальна записка Пояснювальна записка 12.03.2019

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2019 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua