Zakonoproekt.Org.UA

 


До парламенту внесено проект Закону про Загальнодержавну цільову програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2020 - 2021 роки 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
25.11.2019
До парламенту внесено проект Закону про Загальнодержавну цільову програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2020 - 2021 рокиДо парламенту внесено проект Закону про Загальнодержавну цільову програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2020 - 2021 роки №2418 зареєстровано 11.11.2019, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Проект вніс Гончарук Олексій Валерійович Кабінет Міністрів України

Головним комітетом визначено Клочко А.А. Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми