Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


До парламенту внесено проект Закону про професійне самоврядування медичних професій в Україні 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
26.11.2019
До парламенту внесено проект Закону про професійне самоврядування медичних професій в УкраїніДо парламенту внесено проект Закону про професійне самоврядування медичних професій в Україні №2445-2 зареєстровано 26.11.2019, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Проект внесли народні депутати: Геращенко Ірина Володимирівна (IX скликання), Іонова Марія Миколаївна (IX скликання), Павленко Ростислав Миколайович (IX скликання), Княжицький Микола Леонідович (IX скликання), Герасимов Артур Володимирович (IX скликання), Климпуш-Цинцадзе Іванна Орестівна (IX скликання), Величкович Микола Романович (IX скликання), Федина Софія Романівна (IX скликання), Фріз Ірина Василівна (IX скликання), Зінкевич Яна Вадимівна (IX скликання)

Головним комітетом визначено Радуцький М.Б. Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

Текст законопроекту Проект Закону 26.11.2019

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua