Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Глава держави підписав розпорядження № 308/2011-рп про зміни у складі робочої групи з підготовки пропозицій щодо утворення та формування Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
31.10.2011

Глава держави підписав розпорядження № 308/2011-рп про зміни у складі робочої групи з підготовки пропозицій щодо утворення та формування Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації»Глава держави підписав розпорядження № 308/2011-рп про зміни у складі робочої групи з підготовки пропозицій щодо утворення та формування Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації», зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу Президента України.

В документі зазначено:

На часткову зміну пункту 2 Розпорядження Президента України від 9 липня 2010 року №1017 «Про робочу групу з підготовки пропозицій щодо утворення та формування Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації»:

1) увести до складу робочої групи з підготовки пропозицій щодо утворення та формування Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» (далі - робоча група):

ТОЛКОВАНОВА В'ячеслава Вікторовича - Голову Національного агентства України з питань державної служби, визначивши його головою робочої групи та увільнивши від виконання цих обов'язків Т.Мотренка;

КОВБАСЮКА Юрія Васильовича - президента Національної академії державного управління при Президентові України;

2) затвердити у складі робочої групи таких осіб:

ЛУКАШ Олена Леонідівна - Радник Президента України - Представник Президента України у Конституційному Суді України;

СКУБАШЕВСЬКИЙ Станіслав Валеріанович - Заступник Глави Адміністрації Президента України, секретар робочої групи;

3) вивести зі складу робочої групи Т.Мотренка, А.Толстоухова.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

31 жовтня 2011 року

 


Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua