Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Глава держави підписав указ № 1108/2011 про зміни у складі Ради регіонів 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
08.12.2011
Глава держави підписав указ № 1108/2011 про зміни у складі Ради регіонівГлава держави підписав указ № 1108/2011 про зміни у складі Ради регіонів, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу Президента України.

В документі зазначено:

1. На часткову зміну статті 2 Указу Президента України від 9 квітня 2010 року №533 «Про Раду регіонів» (зі змінами, внесеними Указами від 10 травня 2010 року №594, від 6 липня 2010 року №753, від 13 грудня 2010 року №1120, від 24 січня 2011 року №118 та від 15 вересня 2011 року №916):

1) увести до складу Ради регіонів таких осіб:

КОСТЮК Михайло Дмитрович - голова Львівської обласної державної адміністрації
МОГИЛЬОВ Анатолій Володимирович - Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим
ПЕКЛУШЕНКО Олександр Миколайович - голова Запорізької обласної державної адміністрації;

2) вивести зі складу Ради регіонів Б.Петрова, М.Цимбалюка.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

7 грудня 2011 року


Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua