Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Глава держави підписав указ № 1164/2011 про відзначення державними нагородами України працівників акціонерного товариства «Єнакієвський металургійний завод», Донецька область 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
16.12.2011
Глава держави підписав указ № 1164/2011 про відзначення державними нагородами України працівників акціонерного товариства «Єнакієвський металургійний завод», Донецька областьГлава держави підписав указ № 1164/2011 про відзначення державними нагородами України працівників акціонерного товариства «Єнакієвський металургійний завод», Донецька область, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу Президента України.

В документі зазначено:

За значний особистий внесок у розвиток металургійного виробництва, впровадження новітніх технологій, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм постановляю:

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

КУЗНЄЦОВА Олександра Михайловича - начальника цеху
ОРОБЦЕВА Юрія Вікторовича - директора з розвитку

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

КОЛЛЄ Леоніда Полікарповича - заступника начальника цеху

Присвоїти почесне звання

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ»

ПАДАЛЦІ Володимиру Павловичу - керівникові проектів і програм у галузі розвитку аглодоменного виробництва.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

16 грудня 2011 року


Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2022 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua