Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Глава держави підписав указ № 1168/2011 про Державну службу України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
21.12.2011
Глава держави підписав указ № 1168/2011 про Державну службу України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництваГлава держави підписав указ № 1168/2011 про Державну службу України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу Президента України.

В документі зазначено:

Відповідно до пункту 15 частини першої статті 106 Конституції України постановляю:

1. Утворити Державну службу України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

2. Внести до Схеми організації та взаємодії центральних органів виконавчої влади, затвердженої Указом Президента України від 9 грудня 2010 року №1085 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» (зі змінами, внесеними Указами від 6 квітня 2011 року №370 та від 30 червня 2011 року №717), такі зміни:

1) розділ II після абзацу «Державна служба України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань» доповнити абзацом такого змісту:

«Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва»;

2) пункт 1 розділу IV після абзацу «Державна служба статистики України» доповнити абзацом такого змісту:

«Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва».

3. Кабінету Міністрів України подати у місячний строк проект Положення про Державну службу України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

4. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

19 грудня 2011 року


Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua