Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Глава держави підписав указ № 227/2015 про Питання Конкурсної комісії з добору кандидатів для здійснення Президентом України призначення членів Вищої ради юстиції 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
22.04.2015
Глава держави підписав указ № 227/2015 про Питання Конкурсної комісії з добору кандидатів для здійснення Президентом України призначення членів Вищої ради юстиціїГлава держави підписав указ № 227/2015 про Питання Конкурсної комісії з добору кандидатів для здійснення Президентом України призначення членів Вищої ради юстиції, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу Президента України.

В документі зазначено:

На виконання Закону України "Про Вищу раду юстиції" та відповідно до пункту 28 частини першої статті 106 Конституції України постановляю:

1. Утворити Конкурсну комісію з добору кандидатів для здійснення Президентом України призначення членів Вищої ради юстиції.

2. Призначити ВАСИЛЕНКА Володимира Андрійовича - професора кафедри міжнародного права і спеціальних правових наук Національного університету "Києво-Могилянська академія" - головою Конкурсної комісії з добору кандидатів для здійснення Президентом України призначення членів Вищої ради юстиції (за згодою).

3. Затвердити персональний склад Конкурсної комісії з добору кандидатів для здійснення Президентом України призначення членів Вищої ради юстиції (додається).

4. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України Петро ПОРОШЕНКО

21 квітня 2015 року

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Указом Президента України
від 21 квітня 2015 року
№227/2015

СКЛАД
Конкурсної комісії з добору кандидатів для здійснення Президентом України призначення членів Вищої ради юстиції

ВАСИЛЕНКО Володимир Андрійович - професор кафедри міжнародного права і спеціальних правових наук Національного університету "Києво- Могилянська академія", доктор юридичних наук, голова Конкурсної комісії (за згодою)

БУТКЕВИЧ Володимир Григорович - суддя Європейського суду з прав людини у відставці, доктор юридичних наук, професор (за згодою)

ВОЙТОВИЧ Сергій Адамович - партнер товариства з обмеженою відповідальністю "Юридична і патентна фірма "Грищенко та Партнери", кандидат юридичних наук, доцент, доктор права Європейського університетського інституту (м.Флоренція, Італійська Республіка) (за згодою)

КРАСОВСЬКИЙ Костянтин Юрійович - керівник Головного департаменту правової політики Адміністрації Президента України

ОНІЩУК Микола Васильович - ректор Національної школи суддів України (за згодою).

Глава Адміністрації Президента України                                                      Б.ЛОЖКІН


Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua