Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Парламенту пропонують проект Постанови про заслуховування звіту Кабінету Міністрів України про хід і результати виконання Програми Кабінету Міністрів України у 2018 році 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
09.04.2019
Парламенту пропонують проект Постанови про заслуховування звіту Кабінету Міністрів України про хід і результати виконання Програми Кабінету Міністрів України у 2018 роціПарламенту пропонують проект Постанови про заслуховування звіту Кабінету Міністрів України про хід і результати виконання Програми Кабінету Міністрів України у 2018 році №10209 зареєстровано 09.04.2019, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Проект внесли народні депутати: Бойко Юрій Анатолійович (VIII скликання), Льовочкін Сергій Володимирович (VIII скликання), Королевська Наталія Юріївна (VIII скликання), Іоффе Юлій Якович (VIII скликання), Дунаєв Сергій Володимирович (VIII скликання), Ларін Сергій Миколайович (VIII скликання), Льовочкіна Юлія Володимирівна (VIII скликання), Мірошниченко Юрій Романович (VIII скликання), Нечаєв Олександр Ігоревич (VIII скликання), Німченко Василь Іванович (VIII скликання), Павленко Юрій Олексійович (VIII скликання), Папієв Михайло Миколайович (VIII скликання), Скорик Микола Леонідович (VIII скликання), Солод Юрій Васильович (VIII скликання), Шуфрич Нестор Іванович (VIII скликання)

Головним комітетом визначено Іванчук А.В. Комітет з питань економічної політики.

Текст законопроекту Проект Постанови 09.04.2019

Пояснювальна записка Пояснювальна записка 09.04.2019

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2019 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua