Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Парламенту пропонують проект Закону про авторське право і суміжні права 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
12.03.2019
Парламенту пропонують проект Закону про авторське право і суміжні праваПарламенту пропонують проект Закону про авторське право і суміжні права №10143 зареєстровано 12.03.2019, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Проект внесли народні депутати: Білозір Оксана Володимирівна (VIII скликання), Суслова Ірина Миколаївна (VIII скликання), Кривошея Геннадій Григорович (VIII скликання), Констанкевич Ірина Мирославівна (VIII скликання), Купрієнко Олег Васильович (VIII скликання), Опанасенко Олександр Валерійович (VIII скликання), Гопко Ганна Миколаївна (VIII скликання), Співаковський Олександр Володимирович (VIII скликання), Кремінь Тарас Дмитрович (VIII скликання), Скрипник Олексій Олексійович (VIII скликання), Заружко Валерія Леонідівна (VIII скликання), Рибчинський Євген Юрійович (VIII скликання), Денисенко Андрій Сергійович (VIII скликання)

Головним комітетом визначено Співаковський О.В. Комітет з питань науки і освіти.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2019 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua