Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Парламенту пропонують проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
26.12.2018
Парламенту пропонують проект Закону про внесення змін до Закону України Парламенту пропонують проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" №8464-д зареєстровано 26.12.2018, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Проект внесли народні депутати: Богомолець Ольга Вадимівна (VIII скликання), Мусій Олег Степанович (VIII скликання), Шипко Андрій Федорович (VIII скликання), Кириченко Олексій Миколайович (VIII скликання), Шурма Ігор Михайлович (VIII скликання), Бахтеєва Тетяна Дмитрівна (VIII скликання), Біловол Олександр Миколайович (VIII скликання), Колганова Олена Валеріївна (VIII скликання), Яриніч Костянтин Володимирович (VIII скликання), Сисоєнко Ірина Володимирівна (VIII скликання), Дубіль Валерій Олександрович (VIII скликання), Мельничук Сергій Петрович (VIII скликання), Дирів Анатолій Борисович (VIII скликання), Драюк Сергій Євсейович (VIII скликання), Березенко Сергій Іванович (VIII скликання), Река Андрій Олександрович (VIII скликання), Антонищак Андрій Федорович (VIII скликання), Вітко Артем Леонідович (VIII скликання), Бакуменко Олександр Борисович (VIII скликання), Дзюблик Павло Володимирович (VIII скликання), Король Віктор Миколайович (VIII скликання), Спориш Іван Дмитрович (VIII скликання), Герасимов Артур Володимирович (VIII скликання), Кривошея Геннадій Григорович (VIII скликання), Бабій Юрій Юрійович (VIII скликання)

Головним комітетом визначено Богомолець О.В. Комітет з питань охорони здоров'я.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2019 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua