Zakonoproekt.Org.UA

 


Парламенту пропонують проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про захист тварин від жорсткого поводження" 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
04.12.2018
Парламенту пропонують проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України Парламенту пропонують проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про захист тварин від жорсткого поводження" №9362 зареєстровано 04.12.2018, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Проект внесли народні депутати: Котвіцький Ігор Олександрович (VIII скликання), Лунченко Валерій Валерійович (VIII скликання)

Головним комітетом визначено Дирів А.Б. Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Пояснювальна записка Пояснювальна записка 04.12.2018

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми