Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Парламенту пропонують прийняти за основу проект щодо реалізації права на пенсію 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
26.11.2019
Парламенту пропонують прийняти за основу проект щодо  реалізації права на пенсіюПарламенту пропонують прийняти за основу проект щодо реалізації права на пенсію №2083-д/П зареєстровано 26.11.2019, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Проект внесли народні депутати: Третьякова Галина Миколаївна (IX скликання), Цимбалюк Михайло Михайлович (IX скликання), Королевська Наталія Юріївна (IX скликання), Струневич Вадим Олегович (IX скликання), Тимошенко Юлія Володимирівна (IX скликання), Арсенюк Олег Олексійович (IX скликання), Гривко Сергій Дмитрович (IX скликання), Остапенко Анатолій Дмитрович (IX скликання), Бабенко Микола Вікторович (IX скликання), Лубінець Дмитро Валерійович (IX скликання), Халімон Павло Віталійович (IX скликання), Колихаєв Ігор Вікторович (IX скликання), Поляк Владіслав Миколайович (IX скликання), Яковлєва Неллі Іллівна (IX скликання), Горбенко Руслан Олександрович (IX скликання), Ткаченко Максим Миколайович (IX скликання), Радуцький Михайло Борисович (IX скликання)

Головним комітетом визначено Третьякова Г.М. Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua