Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Парламенту пропонують внести зміни щодо функціонування платіжних систем та розвитку безготівкових розрахунків 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
21.06.2012

Парламенту пропонують внести зміни щодо функціонування платіжних систем та розвитку безготівкових розрахунківПарламенту пропонують внести зміни щодо функціонування платіжних систем та розвитку безготівкових розрахунків №10656 зареєстровано 21.06.2012, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Проект вніс Арбузов С.Г. Національний банк України

Головним комітетом визначено Комітет з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики.

Текст законопроекту Проект Закону 20.06.2012

Пояснювальна записка Пояснювальна записка 20.06.2012

Депутатам пропонують прийняти за основу проект №10656 від 21.06.2012 року щодо функціонування платіжних систем та розвитку безготівкових розрахунків.

Постанова Верховної Ради України "Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо функціонування платіжних систем та розвитку безготівкових розрахунків). Проект №10656/П від 03.07.2012 p. вніс Хомутиннік В.Ю.

Експерти Ради вважають, що проект Закону щодо функціонування платіжних систем та розвитку безготівкових розрахунків можна приймати у першому читанні.

Пропонуємо долучитися до цього, як представників Національного банку України, так і тих, кого цей закон торкнеться у першу чергу, а це і тих, хто працює в сфері інтернет-бізнесу чи просто роздрібної торгівлі, так і банківських працівників.

Ми також виставили на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA в системі "Обговорення законопроектів" текст законопроекту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо функціонування платіжних систем та розвитку безготівкових розрахунків)" , і залучемо до цього, як тих народних депутатів, що зараз займаються цим законопроектом, та і тих фахівців, що мають свою професійну думку і оцінки цього проекту.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua