Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Парламенту пропонують внести зміни щодо оподаткування операцій з віртуальними активами в Україні 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
14.09.2018
Парламенту пропонують внести зміни щодо  оподаткування операцій з віртуальними активами в  УкраїніПарламенту пропонують внести зміни щодо оподаткування операцій з віртуальними активами в Україні №9083 зареєстровано 14.09.2018, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Проект внесли народні депутати: Мушак Олексій Петрович (VIII скликання), Продан Оксана Петрівна (VIII скликання), Данченко Олександр Іванович (VIII скликання), Єфремова Ірина Олексіївна (VIII скликання), Котвіцький Ігор Олександрович (VIII скликання), Кришин Олег Юрійович (VIII скликання), Кобцев Михайло Валентинович (VIII скликання), Вадатурський Андрій Олексійович (VIII скликання), Білоцерковець Дмитро Олександрович (VIII скликання), Саврасов Максим Віталійович (VIII скликання), Веселова Наталія Василівна (VIII скликання), Кривошея Геннадій Григорович (VIII скликання), Шахов Сергій Володимирович (VIII скликання), Шверк Григорій Аронович (VIII скликання), Кірш Олександр Вікторович (VIII скликання), Велікін Олег Маркович (VIII скликання), Лещенко Сергій Анатолійович (VIII скликання), Найєм Мустафа-Масі (VIII скликання), Кацер-Бучковська Наталія Володимирівна (VIII скликання), Заліщук Світлана Петрівна (VIII скликання), Маркевич Ярослав Володимирович (VIII скликання), Пташник Вікторія Юріївна (VIII скликання), Шкрум Альона Іванівна (VIII скликання)

Головним комітетом визначено Южаніна Н.П. Комітет з питань податкової та митної політики.

Текст законопроекту Проект Закону 14.09.2018

Пояснювальна записка Пояснювальна записка 14.09.2018

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2019 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua