Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Парламенту пропонують внести зміни щодо уточнення умов припинення повноважень члена Ради з державної підтримки кінематографії 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
03.12.2019
Парламенту пропонують внести зміни щодо уточнення умов припинення повноважень члена Ради з державної підтримки кінематографіїПарламенту пропонують внести зміни щодо уточнення умов припинення повноважень члена Ради з державної підтримки кінематографії №2520 зареєстровано 03.12.2019, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Проект внесли народні депутати: Ткаченко Олександр Владиславович (IX скликання), Кравчук Євгенія Михайлівна (IX скликання), Потураєв Микита Русланович (IX скликання), Швець Сергій Федорович (IX скликання), Сушко Павло Миколайович (IX скликання), Дубінський Олександр Анатолійович (IX скликання), Циба Тетяна Вікторівна (IX скликання), Боблях Андрій Ростиславович (IX скликання), Рябуха Тетяна Василівна (IX скликання), Богуцька Єлізавета Петрівна (IX скликання), Павленко Юрій Олексійович (IX скликання), Лерос Гео Багратович (IX скликання)

Головним комітетом визначено Ткаченко О.В. Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Текст законопроекту Проект Закону 03.12.2019

Пояснювальна записка Пояснювальна записка 03.12.2019

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua