Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Парламенту пропонують внести зміни щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
12.04.2019
Парламенту пропонують внести зміни щодо  врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послугПарламенту пропонують внести зміни щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг №10228 зареєстровано 12.04.2019, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Проект внесли народні депутати: Андрієвський Дмитро Йосипович (VIII скликання), Бабак Альона Валеріївна (VIII скликання), Кодола Олександр Михайлович (VIII скликання), Шинькович Андрій Васильович (VIII скликання), Сташук Віталій Филимонович (VIII скликання), Гальченко Андрій Володимирович (VIII скликання), Ревега Олександр Васильович (VIII скликання)

Головним комітетом визначено Скуратовський С.І. Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства.

Текст законопроекту Проект Закону 12.04.2019

Пояснювальна записка Пояснювальна записка 12.04.2019

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2019 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua