Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Парламенту пропонують внести зміни щодо встановлення розміру заробітної плати посадовим особам органів державної влади, місцевого самоврядування та державних підприємств 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
07.02.2020
Парламенту пропонують внести зміни щодо  встановлення розміру заробітної плати посадовим особам органів державної влади, місцевого самоврядування та державних підприємствПарламенту пропонують внести зміни щодо встановлення розміру заробітної плати посадовим особам органів державної влади, місцевого самоврядування та державних підприємств №3034 зареєстровано 07.02.2020, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Проект внесли народні депутати: Кулініч Олег Іванович (IX скликання), Лунченко Валерій Валерійович (IX скликання), Поляк Владіслав Миколайович (IX скликання), Бакунець Павло Андрійович (IX скликання), Петьовка Василь Васильович (IX скликання), Бабенко Микола Вікторович (IX скликання), Вельможний Сергій Анатолійович (IX скликання), Шахов Сергій Володимирович (IX скликання), Приходько Борис Вікторович (IX скликання), Горват Роберт Іванович (IX скликання), Давиденко Валерій Миколайович (IX скликання), Сухов Олександр Сергійович (IX скликання), Ковальов Олександр Іванович (IX скликання), Кіт Андрій Богданович (IX скликання)

Головним комітетом визначено Третьякова Г.М. Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua