Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Парламенту пропонують внести зміни щодо забезпечення постачання електроенергії державним підприємствам, що мають стратегічне забезпечення для економіки та безпеки держави 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
14.01.2020
Парламенту пропонують внести зміни щодо  забезпечення постачання електроенергії державним підприємствам, що мають стратегічне забезпечення для економіки та безпеки державиПарламенту пропонують внести зміни щодо забезпечення постачання електроенергії державним підприємствам, що мають стратегічне забезпечення для економіки та безпеки держави №2737 зареєстровано 14.01.2020, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Проект внесли народні депутати: Волинець Михайло Якович (IX скликання), Тимошенко Юлія Володимирівна (IX скликання), Требушкін Руслан Валерійович (IX скликання), Наливайченко Валентин Олександрович (IX скликання), Шахов Сергій Володимирович (IX скликання), Кириленко Іван Григорович (IX скликання), Іоффе Юлій Якович (IX скликання), Дунаєв Сергій Володимирович (IX скликання), Борт Віталій Петрович (IX скликання), Мороз Володимир Вікторович (IX скликання), Гнатенко Валерій Сергійович (IX скликання)

Головним комітетом визначено Герус А.М. Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

Текст законопроекту Проект Закону 14.01.2020

Пояснювальна записка Пояснювальна записка 14.01.2020

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua