Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Президент сподівається, що парламент ухвалить пенсійну реформу до кінця поточної сесії 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
01.07.2011
01.07.2011 19:54
Прес-служба Президента України Віктора Януковича

Президент сподівається, що парламент ухвалить пенсійну реформу до кінця поточної сесії

Президент України Віктор Янукович сподівається, що до кінця поточної сесії Верховна Рада ухвалить пенсійну реформу. Про це він сказав на Спільному українсько-вірменському бізнес-форумі, нагадавши, що відповідний законопроект вже прийнятий у першому читанні. «Це дуже важке питання, але скільки його не відкладай, його ніколи не буде зручно проводити з політичної точки зору. Але чим раніше ми почнемо, чим скоріше пройдемо цей болючий шлях, тим швидше люди почнуть жити краще. Ми в цьому впевнені», - сказав Глава держави.

Віктор Янукович наголосив, що існуюча однорівнева солідарна пенсійна система вже себе вичерпала і не здатна підняти пенсії на якісно новий рівень. «Отже, нам потрібна трирівнева система, потрібна пенсійна реформа», - переконаний Президент. Глава держави висловив впевненість, що саме запровадження такої системи дозволить підвищити мінімальні пенсії не на відсотки, а в рази.

Сьогодні, наголосив В.Янукович, треба повести себе чесно по відношенню до старшого покоління. «Ми повинні цю систему ввести і чітко самі собі сказати: за кілька років пенсія буде вдвічі більша, ще за кілька років – втричі більша. І ми це зробимо», - наголосив Президент.

«Сидіти, очікувати, грати в політику знову, обманювати, шукати способи маніпуляції виборцями – це звичайно ганьба, ганьба для політиків, взагалі для людей, які цим займаються», - переконаний В.Янукович., зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу Президента України
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2019 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua