Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Президент України підписав указ № 1160/2011 про внесення змін до Указу Президента України від 29 червня 2001 року №476 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
16.12.2011
Президент України підписав указ № 1160/2011 про внесення змін до Указу Президента України від 29 червня 2001 року №476Президент України підписав указ № 1160/2011 про внесення змін до Указу Президента України від 29 червня 2001 року №476, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу Президента України.

В документі зазначено:

1. Внести до Опису нагрудного знака до почесного звання України, затвердженого Указом Президента України від 29 червня 2001 року №476 «Про почесні звання України» (зі змінами, внесеними Указами від 30 квітня 2002 року №426, від 21 серпня 2004 року №963, від 21 березня 2006 року №244 та від 5 квітня 2007 року №273), такі зміни:

абзаци п'ятий і шостий викласти в такій редакції:

«Нагрудний знак до почесного звання «Мати-героїня» виготовляється з латуні і містить на фігурному картуші виготовлене з нейзильберу зображення матері з дитиною на руках, а під ним - стрічку білої емалі з написом «Мати-героїня». Малий Державний Герб України, овальний вінок, фігурний картуш та напис «Мати-героїня» - позолочені. Поле щита малого Державного Герба України залите синьою емаллю.

Напис на нагрудному знаку відповідає назві почесного звання України, без зазначення слова «України».

2. Цей Указ набирає чинності з 1 січня 2012 року.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

16 грудня 2011 року


Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua