Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Рудьковський запропонував лікувати Тимошенко за кордоном 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
18.10.2013

Парламенту пропонують внести зміни щодо правового регулювання лікування засуджених за кордономПарламенту пропонують внести зміни щодо правового регулювання лікування засуджених за кордоном №3444 зареєстровано 18.10.2013, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Усі законопроекти про лікування Тимошенко за кордоном;

Проект вніс Рудьковський М.М. VII скликання  

Головним комітетом визначено Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Проект виносіться народним депутатом України

Рудьковський М.М (посвідчення №431)

ЗАКОН УКРАЇНИ

"Про внесення змін до Кримінально-виконавчого і Кримінального процесуального кодексів України (щодо правового регулювання лікування засуджених за кордоном)"

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести зміни до таких законодавчих актів:

1. У Кримінально-виконавчому кодексі України (Відомості Верховної Радн України (БВР), 2004, X 3-4, ст. 21):

1) Доповнити кодекс статтею 107-1 такого змісту:

«Стаття 107-1. Лікування за кордоном засуджених до позбавлення

1.                    У разі неможливості отримання належного лікування і медичної допомоги в місцях позбавлення волі та закладах і установах охорони здоров'я України засуджені до позбавлення волі мають право на лікування за кордоном.

2.         Висновок про необхідність отримання засудженим належного лікування І медичної допомоги за кордоном складається і затверджується лікарською комісією з числа представників центрального органу виконавчої влади у сфері охорони здоров'я і центрального органу виконавчої влади у сфері виконання кримінальних покарань.

3.             Рішення про лікування засудженого за кордоном, його припинення або продовження приймається судом на підставах передбачених в даній статті і в порядку, передбаченому статтями 53 7-539 Кримінального процесуального кодексу України.

4.          При вирішенні питання про лікування засудженого за кордоном, його припинення або продовження суд враховує тяжкість вчиненого злочину, характер захворювання, особу засудженого, висновки лікарських комісій, наявність підтвердження закордонного лікувального закладу про можливість надання відповідних медичних послуг і лікування, наявність поручителів та інші обставини справи.

5, Рішення про лікування засудженого за кордоном може бути прийняте судом лише щодо лікарняних закладів країн з якими Україна має дво або багатосторонні договори з співпраці у сфері виконання рішень судів в кримінальних справах.

6.              Спосіб і строки переміщення засудженого до закордонного лікувального закладу, відповідальні за переміщення засудженого до закордонного лікувального закладу визначаються судом,

7.              На підставі висновків лікарів закордонного лікувального закладу термін лікування засудженого може бути продовжений у передбаченому законодавством порядку на строк визначений судом.

8. Після закінчення строку, визначеного судом для лікування за кордоном засуджений повертається в Україну для продовження відбування покарання.

9. Медична допомога і лікування за кордоном здійснюється за рахунок особистих грошових коштів засудженого чн коштів рідних та близьких засудженого.».

2. У Кримінальному процесуальному кодексі України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2013, №9-10, № 11-12, №13, ст.88):

1) пункт чотирнадцятий частини першої статті 537 викласти в наступній редакції:

«14) про лікування засудженого за кордоном, про продовження або припинення лікування засудженого за кордоном;»;

2) частину першу статті 537доповнитн пунктом п'ятнадцятим наступного змісту:

«15) інші питання про всякого роду сумніви і протиріччя, що виникають при виконанні вироку,»;

3) в пункті один частини другої статті 539 після слів «(крім клопотання про припинення примусового лікування, яке подається до місцевого суду, в межах територіальної юрисдикції якого знаходиться установа або заклад, в якому засуджений перебуває на лікуванні).» перед словами «частини першої статті 537 цього Кодексу;» додати цифру «14»;

4) б пункті чотири частини другої статті 539 цифру «14» замінити на «15»:

5)       частину чотири статті 539 після слів «лікарська комісія, яка надала висновок стосовно питань застосування до засудженого примусового лікування або його припинення, у випадку розгляду відповідних питань;» перед словами «спостережна комісія, служба у справах дітей, якщо розглядається погоджене з ними клопотання;» доповнити наступним реченням «лікарська комісія, що дала висновок стосовно необхідності лікування засудженого за кордоном, припинення або продовження лікування засудженого за кордоном, у випадку розгляду відповідних питань;»;

6)       статтю 539 доповнити частиною восьмою наступного змісту;

«8. В Ухвалі про лікування засудженого за кордоном суд обов'язково зазначає:

-    строк лікування і назву медичного закладу, в якому лікуватиметься засуджений:

-    умови і порядок переміщення засудженого до закордонного медичного закладу;

-    відповідальних осіб за переміщення засудженого до закордонного медичного закладу:

- поручителів, які у встановленому законодавством порядку нестимуть відповідальність в разі неповернення засудженого до України після закінчення строку лікування за кордоном,»;

7) частину першу статті 540 після слів «1. Час перебування засудженого в лікувальній установі» перед словами «під час відбування покарання у виді позбавлення волі зараховується у строк позбавлення волі.» доповнити реченням «в лікувальній установі за кордоном,».

II. Прикінцеві положення. 1. Цей Закон набирає чинності з дня його публікування.

2.        Кабінету Міністрів України, центральним органам виконавчої влади протягом місяця після набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність до цього Закону.

3.        До приведення законодавства України у відповідність із цим Законом закони та інші нормативно-правові акти застосовуються у частині, що не суперечить цьому Закону.

Голова Верховної Радп Українт РИБАК В.В,

Текст законопроекту Проект Закону 30.10.2013

Пояснювальна записка Пояснювальна записка 30.10.2013

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua