Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Розпочато обговорення законопроекту «Про здійснення державних закупівель» 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
13.03.2014

Із проектом нової редакції Закону України "Про здійснення державних закупівель" можна не лише ознайомитися на сайті www.zakonoproekt.org.ua в розділі «Обговорення законопроектів», а й обговорити його та внести свої пропозиції. Які пізніше будуть доступні у вигляді порівняльної таблиці усім народним депутатам України і урядовцям, яких це зацікавить.Міністерство економіки України надало суспільству можливість ознайомитися із проектом нової редакції Закону України "Про здійснення державних закупівель",зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням сайт Мінекономіки.

Із текстом якого можна не лише ознайомитися тут, а й обговорити його та внести свої пропозиції. Які пізніше будуть доступні у вигляді порівняльної таблиці усім народним депутатам України і урядовцям, яких це зацікавить.

Позитивним фрагментом є скасувати необхідності розміщення інформації про держзакупівлі в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та в міжнародному інформаційному виданні з питань державних закупівель, залишивши при цьому обов'язковість оприлюднення цієї інформації на веб-порталі уповноваженого органу. Це дійсно величезна економія часу і коштів та збільшення числа учасників.

Взагалі потрібно відмінити обов'язок перекладу на іноземні мови. нехай це стане частиною бізнесу тих, кому ці тендери будуть цікаві., щоб зменшити вартість підготовки до тендерів. Нинішня влада, у 2005-2010 роках була проти цього. Витрати ж дійсно великі на переклади, друк в паперовій версії.

Було б непогано різко зменшити стелю для тендерів до 1000 грн. Але щоб можна було оформляти оголошення через інтернет за допомогою електронного цифрового підпису і в скорочені строки від 5 днів. Тоді в тендерах будуть мати змогу приймати участь і представники дрібного та середнього бізнесу, а не лише імпортери і монополісти та люди, зо наближені до чиновників.

Ну і варто зробити максимально відкритою систему аналізу та пошуку в базі даних щодо тендерів на зміну тої закритої системи, яку при колишньому міністрі економіки Б.Данілишині спеціально створювали саме закритою.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua