Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


В.Янукович підписав низку законів щодо вдосконалення порядку здійснення судочинства 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
11.01.2012
В.Янукович підписав низку законів щодо вдосконалення порядку здійснення судочинстваВ.Янукович підписав низку законів щодо вдосконалення порядку здійснення судочинства, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу Президента України.

В документі зазначено:

11.01.2012 16:15
Прес-служба Президента України Віктора Януковича

Глава держави підписав закони

Президент України Віктор Янукович підписав закони:

  • Закон №4176-VI «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку здійснення судочинства»;
  • Закон №4213-VI «Про внесення змін до деяких законів України щодо прав інвалідів»;
  • Закон №4218-VI «Про внесення змін до Закону України «Про інвестиційну діяльність»;
  • Закон №4224-VI «Про внесення змін до деяких законів України щодо акредитації органів з оцінки відповідності»;
  • Закон №4287-VI «Про внесення змін до Закону України «Про Антимонопольний комітет України»;
  • Закон №4290-VI «Про прийняття Поправок до Угоди про заснування Чорноморського банку торгівлі та розвитку».

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua