Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


«Антиросійські» виступи в ЗМІ пропонують прирівняти до державної зради 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
07.03.2014

Депутат Євген Федоров («Єдина Росія») готує законопроект про кримінальну відповідальність працівників ЗМІ за свідоме спотворення інформації на шкоду державі, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на сайт www.colta.ru . Фото Євгена Федорова з ©eafedorov.ruДепутат Євген Федоров («Єдина Росія») готує законопроект про кримінальну відповідальність працівників ЗМІ за свідоме спотворення інформації на шкоду державі, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на сайт www.colta.ru .

Як повідомляють «Известия», пропоновані поправки до Адміністративного та Кримінального кодексів РФ, а також до закону про протидію тероризму і екстремізму, вводять адміністративну та кримінальну відповідальність для керівників ЗМІ, «які допускають публікації з брехливою антиросійської інформацією, забезпечують інформаційну підтримку екстремістським і сепаратистським силам антиросійської спрямованості, в тому числі і при відображенні подій за межами Росії».

«Суть поправок в тому, що в число державних злочинів включається свідомий обман аудиторії працівниками ЗМІ, спрямований на підтримку тероризму, інтервенції, сепаратизму і геноциду, - сказав Федоров. - Підпадати під відповідальність будуть не рядові журналісти, а керівники та редактори, які допустили публікацію. Якщо МВС бачить, що якийсь ЗМІ наполегливо подає брехня, то у них з'являється право на розслідування і визначення причин брехні».

Федоров збирається доповнити 10-й розділ КК РФ «Злочини проти державної влади» (шпигунство, державна зрада, збройний заколот і т.д.) і статтю 282 КК РФ про порушення ненависті або ворожнечі. Строки за новою кримінальною статтею будуть визначатися під час обговорення документа в нижній палаті парламенту.

Раніше Федоров написав законопроект про ЗМІ - іноземних агентів за прикладом прийнятого влітку 2012 року закону про некомерційні організації. У своєму законопроекті, доробка якого триває , депутат пропонує визнавати іноземними агентами видання із зарубіжними джерелами фінансування.

На цьому тижні професор кафедри філософії МДІМВ Андрій Зубов ледве уникнув звільнення після того, як опублікував в «Відомостях» статтю «Це вже було», в якій нинішній російсько-український конфлікт порівнюється з приєднанням Австрії до Третього Рейху в 1938 році.

Фото Євгена Федорова з ©eafedorov.ru

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua