Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Адміністрація Президента України засекретила інформацію про свої витрати 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
02.08.2011

 

На ряді українських веб-сайтів було розмішено інформацію про те, що Адміністрація Президента України оприлюднила свої витрати, але, як зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA офіційному веб-сайті Президента України інформація про ці витрати відсутня. Невже хтось в АПУ торгує нею на сторону на шкоду Президенту України В.Ф.Януковичу?На ряді українських веб-сайтів було розмішено інформацію про те, що Адміністрація Президента України оприлюднила свої витрати, але, як зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA офіційному веб-сайті Президента України інформація про ці витрати відсутня. Невже хтось в АПУ торгує нею на сторону на шкоду Президенту України В.Ф.Януковичу?

Цілком позитивно оцінюючи цей факт, приходиться із жалем відмітити, що на самому офіційному веб-сайті Президента України ця інформація на час написання цієї інформації була відсутня.

Складається враження що особи, яким доручено розміщати цю інформацію на офіційному веб-сайті Президента України чомусь, як і при попередніх Президентах України, зацікавлені в передачі цієї інформації про діяльність Президента України, у першу чергу не суспільству, а певним ЗМІ, які змогли їх на це «мотивувати».

І це дивно, адже в інтересах саме Президента України, я вже не кажу про осіб, яких він прийняв на цю роботу, повинно бути максимальне поширення інформації, а не її засекречування, зазначає політолог Євген Костенко.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2022 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua