Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Adobe спілкується, як відомий американський авіаносець із іспанським маяком 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
02.06.2012

Якість американської техпідтримки Adobe  нагадує про те, що розповідав Михайло Задорнов:  «Бесіда американського авіаносця з іспанським маяком на мисі Финистерре (Галисия)Якщо Ви хочете щось купити через інтернет треба бути особливо обачними, і у два рази обачнішим –якщо Ви спробуєте купити щось у відомого бренда. Наприклад, Adobe.

Сьогодні до нас потрапила розсилка з рекламою нової версії Adobe Reader 2012. Начебто красиві слова, описані цікаві функції і як на такі функції дуже маленька ціна, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA . Роздивившись уважніше бачимо:

1) при спробі скачати файл з нас вимагають гроші, пишуть що транзакції захищено SSL, хоча ніякого ssl немає.

2) домен зареєстровано аж сьогодні в Гонконзі.

За таких підозрілих обставин ми вирішили перевірити, а одночасно і попередити фірму Adobe, що з використанням її імені відбувається шахрайство.

Ось частина переписки з їхньою службою підтримки:

Karthik S: Could you please elaborate the issue?

Karthik S: May I know, which Adobe product you are referring to?

Zakonoproekt: http://www.acrobat-reader-2012-software.com

Karthik S: Thank you for the information.

Karthik S: To confirm, are you trying to download the Adobe reader? Zakonoproekt: you tell me - do you sell adobe acrobat reader 2012 ? http://www.acrobat-reader-2012-software.com it cost 65$?

Karthik S: Thank you for the information. Karthik S: Are you trying to purchase the product?

Zakonoproekt: Is this your product? Or is it falsify and illegal? http://www.acrobat-reader-2012-software.com/

Zakonoproekt: this site looks like adobe new reader that you sell wich has extended functionality - can you confirm that this site belongs to adobe and i can safely buy the rpoduct?

Karthik S: Yevhen , in this case, I request you to contact the sales phone support in order to purchase the product.

Karthik S: Are you able to view the link? Karthik S: I'm happy to help. Do you have anymore questions for me?

Thank you for contacting Adobe. We are available 7 days a week, 24 hours a day. Goodbye! Thank you for chatting with us.

Please click the "Close" button on the top right of the chat window to tell us how we did today.

Судячи з усього служба підтримки Adobe, м’яко кажучи, не проінструктована про існування спуфінг атак, а можливо і не вважає за потрібне турбуватися про це?

Цікаво скільки людей постраждає через цю аферу, а може це і не афера? Встановити не вдалося, а платити хтозна кому не хотілося.

Якість американської техпідтримки Adobe  нагадує про те, що розповідав Михайло Задорнов:

«Бесіда американського авіаносця з іспанським маяком на мисі Финистерре (Галисия)

Іспанці (перешкоди на задньому тлі):

- ...Говорить А-853, будь ласка, поверніть на 15 градусів на південь щоб уникнути зіткнення з нами. Ви рухаєтеся прямо на нас, відстань 25 морських миль.

Американці (перешкоди на задньому тлі):

- Радимо вам повернути на 15 градусів на північ, щоб уникнути зіткнення з нами.

Іспанці:

- Відповідь негативна. Повторюємо, поверніть на 15 градусів на південь щоб уникнути зіткнення.

Американці (інший голос):

- З вами говорить капітан корабля Сполучених Штатів Америки. Поверніть на 15 градусів на північ щоб уникнути зіткнення.

Іспанці:

- Ми не вважаємо вашу пропозицію ні можливим, ні адекватним, радимо вам повернути на 15 градусів на південь, щоб не урізатися в нас.

Американці (на підвищених тонах):

- З вами говорить капітан Річард Джеймс Ховард, командир авіаносця США «Линкльн» військово-морського флоту Сполучених Штатів Америки, другого по велич військового корабля американського флоту. Нас супроводжують 2 крейсери, 6 винищувачів, 4 підводні човни й численні кораблі підтримки. Я вам не раджу - я наказую змінити ваш курс на 15 градусів на північ. А якщо ні, то ми будемо змушено вжити необхідних заходів для забезпечення безпеки нашого корабля. Будь ласка, негайно заберіться з нашого курсу!!!

Іспанці:

- З вами говорить Хуан Мануэль Салас Алкантара. Нас двоє. Нас супроводжують пес, вечеря, 2 пляшки пива й канарка, яка зараз спить. Нас підтримують радіостанція й канал 106 «Екстремальні ситуації в море». Ми не збираємося нікуди звертати, враховуючи, що ми перебуваємо на суші і є маяком А-853 на мисі Финистерре Галисийского узбережжя Іспанії. Ми не маємо ні найменшого поняття, яке місце по величині ми займаємо серед іспанських маяків. Можете прийняти всы ...!!! заходи, які ви вважаєте необхідними, і зробити все що завгодно для забезпечення безпеки вашого ...!!! корабля, який розіб'ється вщент про скелі. Тому ще раз настійно рекомендуємо вам зробити найбільш осмислену річ: змінити ваш курс на 15 градусів на південь щоб уникнути зіткнення.

Американці:

- OК, прийняте, спасибі.».

 
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua