Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


В Києві розкрили аферу із поясами для схуднення 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
15.09.2013

Журналіст не погодився із таким «ненав'язливий сервіс». І вже 03.09.2013 року у відповідності із статтею 214 Кримінального процесуального кодексу України звернувся із заявою до Голосіївського РУВС по справі шахраїв «Пояс для схуднення».  В той самий день відомості про це були внесені до Єдиного реєстру досудового розслідування, а йому видали виписку з кримінального провадження №12013110010011202. Правова кваліфікація : ( КК України 2001 р.) ст. 190 ч.1.  www.zakonoproekt.org.uaІсторія, в яку попала родина головного редактора одного юридичного видання, і те, як він діяв, може стати прикладом  для усіх, хто зустрічається із аферами подібного типу.

Це лише один з прикладів того, як можна захистити свої права за допомогою статті 214 Кримінального процесуального кодексу України, що дає змогу отримати реагування на повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення та зобов’язує слідчого внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.

По одному з телеканалів дружина журналіста побачила рекламу поясу для схуднення X -пояс . І подзвонила по вказаному телефону ... замовила ...

Після цього їй зателефонували кілька жінок і стали нав'язливо пропонувати додаткові послуги: аналізи, процедури, нові аксесуари. У неї закралися неспокійні думки. Дружина зателефонувала чоловікові на роботу і поділилася ними .

Чоловік набрав той рекламний телефон і відмовився від покупки.

І тут почався справжній телефонний тероризм. Від чоловіка почали вимагали заплатити гроші за цей пояс, тому що фірма нібито вже через бухгалтерію цю суму - 3000 гривень - перевела виробнику пояса.

Після чергової відмови чоловіка йому знов зателефонувала особа, що відрекомендувалася начальником служби безпеки. Фірму він назвати відмовився, адреса теж, почав пресувати тим , що нібито телефонну розмову з його дружиною записаний на плівку і вони подадуть до суду і в примусовому порядку стягнуть з родини цю суму.

На суд журналіст погодився.

Але коли повернувся додому, знову дзвінок. Наполегливий. В трубці почув той же чоловічий голос: «Адреса знаємо, гроші все одно повернути доведеться!».

Журналіст не погодився із таким «ненав'язливий сервіс». І вже 03.09.2013 року у відповідності із статтею 214 Кримінального процесуального кодексу України звернувся із заявою до Голосіївського РУВС по справі шахраїв «Пояс для схуднення».  В той самий день відомості про це були внесені до Єдиного реєстру досудового розслідування, а йому видали виписку з кримінального провадження №12013110010011202. Правова кваліфікація : ( КК України 2001 р.) ст. 190 ч.1.

Журналіст повідомив, що: «Досудове виробництво веде слідчий на прізвище ... ну, тут і я не відразу повірив ... Преподобний А.А. З таким прізвищем впору в семінарію. Подібних справ у них, виявляється, з десяток. Я встиг погасити ситуацію в самому зародку , решта заявники , що називається, потрапили по повній програмі: з наїздами «биків» , вибиванням «бабок» різними способами, аж до силових .

Дивує одне: якщо так багато заяв, і, мабуть , не тільки в РУВС Голосіївського району , як ці пройдисвіти з поясами продовжували телереклами заманювати нові жертви?

Справа на контролі у прокуратури району. Прокурори Русінюк М.М. , Вдовиченко О.С.

Особисто я цю справу буду доводити суду. А якщо дозволить слідчий, напишу про це детективну історію вже зараз. Або таки дочекатися суду ? Всім привіт !

Вже об 11.00 в суботу 14 вересня слідчий викликав мене на допит по цій справі».

Дякуючи новому КПК Ви тепер можете добитися розгляду Вашого повідомлення про злочин. І навіть, якщо Вам відмовлять зареєструвати цю заяву, то оскаржити це в суді і протягом дуже короткого строку добитися відміни незаконної відмови правоохоронців.

 Додаткова інформація:

«Стаття 214. Початок досудового розслідування

1. Слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування. Слідчий, який здійснюватиме досудове розслідування, визначається керівником органу досудового розслідування.

2. Досудове розслідування розпочинається з моменту внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Положення про Єдиний реєстр досудових розслідувань, порядок його формування та ведення затверджуються Генеральною прокуратурою України за погодженням з Міністерством внутрішніх справ України, Службою безпеки України, органом, що здійснює контроль за додержанням податкового законодавства.

3. Здійснення досудового розслідування до внесення відомостей до реєстру або без такого внесення не допускається і тягне за собою відповідальність, встановлену законом. Огляд місця події у невідкладних випадках може бути проведений до внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань, що здійснюється негайно після завершення огляду. У разі виявлення ознак кримінального правопорушення на морському чи річковому судні, що перебуває за межами України, досудове розслідування розпочинається негайно; відомості про нього вносяться до Єдиного реєстру досудових розслідувань при першій можливості.

4. Слідчий, прокурор, інша службова особа, уповноважена на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, зобов’язані прийняти та зареєструвати таку заяву чи повідомлення. Відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення не допускається.

5. До Єдиного реєстру досудових розслідувань вносяться відомості про:

1) дату надходження заяви, повідомлення про кримінальне правопорушення або виявлення з іншого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення;

2) прізвище, ім’я, по батькові (найменування) потерпілого або заявника;

3) інше джерело, з якого виявлені обставини, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення;

4) короткий виклад обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, наведених потерпілим, заявником чи виявлених з іншого джерела;

5) попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення з зазначенням статті (частини статті) закону України про кримінальну відповідальність;

6) прізвище, ім’я, по батькові та посада службової особи, яка внесла відомості до реєстру, а також слідчого, прокурора, який вніс відомості до реєстру та/або розпочав досудове розслідування;

7) інші обставини, передбачені положенням про Єдиний реєстр досудових розслідувань.

У Єдиному реєстрі досудових розслідувань автоматично фіксується дата внесення інформації та присвоюється номер кримінального провадження.

6. Слідчий невідкладно у письмовій формі повідомляє прокурора про початок досудового розслідування, підставу початку досудового розслідування та інші відомості, передбачені частиною п’ятою цієї статті.

7. Якщо відомості про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені прокурором, він зобов’язаний невідкладно, але не пізніше наступного дня, з дотриманням правил підслідності передати наявні у нього матеріали до органу досудового розслідування та доручити проведення досудового розслідування.

Кримінальний процесуальний кодекс України.»

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua