Zakonoproekt.Org.UA

 


Американці оподатковують олімпійців, а британці – заробляють на них 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
25.09.2013

Сенатор від Флориди Марко Рубіо вніс законопроект про скасування оподаткування олімпійських призових грошей, інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на сайт  Конгресу США www.senate.gov. Він вважає, що  чинна податкова система у США застаріла і фактично карає атлетів за те, що вони бігають і плавають швидше і стрибають вище і далі суперників.Американці вирішили оподаткувати захист "Честі Батьківщини", а британці – заробити на цьому.

Сенатор від Флориди Марко Рубіо вніс законопроект про скасування оподаткування олімпійських призових грошей, інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на сайт  Конгресу США www.senate.gov. Він вважає, що  чинна податкова система у США застаріла і фактично карає атлетів за те, що вони бігають і плавають швидше і стрибають вище і далі суперників.

Американські олімпійці отримують від НОК США по 25 тис. доларів за перше місце, 15 тис. - за друге і 10 тис. - за третє.

Податкова служба США включає їх до бази оподаткування та обкладається прибутковим податком, найвища ставка якого може досягати 35%. Внаслідок чого американський олімпієць  повертає державі 8750 доларів з призових за кожну золоту медаль, отриману на останній Олімпіаді.

Податківці обкладають податком і вартість металу в самих медалях: золота - 236 доларів, срібна - 135 і бронзова -2.

На відміну від переважної більшості країн, у США діє, так звана, світова податкова модель, при якій, усі отримані за кордоном доходи американських громадян, оподатковуються як місцевими та федеральними податками.  

А от у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії це питання вирішують інакше. Британці не були б британцями, і вони не лише не платять призових, але й ще додатково заробляють на олімпійцях.

НОК Великобританії, аби не вимагати податки з призових спортсменів і щоб спортсмени не шкодували, що потрібно платити податки з зароблених призових, нагороджує своїх олімпійських чемпіонів не грошима, а ... поштовими марками з їх зображеннями, які  також приносять чималі доходи державі.

А Поштова служба Її Величності встановлює на наступний же день після перемоги на батьківщині британських олімпійських чемпіонів спеціальні поштові скриньки, пофарбовані в золотий колір. 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми