Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Апарат ВР знов підставив Голову ВР Турчинова. Обраний Генпрокурор Махніцький став в.о. 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
26.02.2014

Чергові скандали у ВР взагалі був поза конкурсом. ВР обрала Генеральним прокурором І.Махніцького, але представили його вже як в.о.Генерального прокурора України. Або відміна обрання суддею Вищого адміністративного суду України його голову І.Темкіжева. Що взагалі виходить за межі здорового глузду, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua .Історій про те, хто справжній директор ВР, і як при незмінності на посаді більш ніж 12 років керівника Апарату ВР В.Зайчука, голови ВР постійно "злітають" зі своїх посад, можна почути в будинках на Грушевського, Садовій, Банковій, Лесі Українки чи Житомирській (це адреси будівель ВР) досить багато.

В усіх із них згадується і спеціальна норма Регламенту ВР про теоретичну "можливість" лише зняття керівника Апарату ВР, при відсутності норми про призначення іншого на цю посаду. Як правило всім зняттям із посад Голів ВР передують конфлікти і заколоти, що погано кінчаються для тих Голів ВР, що мали необережність зайняти ці посади і посваритися із директором.

А цьому - усвідомлення усіма, що ці посадовці нездатні організувати роботу ВР і навіть просто надати депутатам звичайні копії проектів законів. Потім іде "випадковий" витік інформації про доходи та інші "проблемні" і критичні фрагменти щодо діяльності депутатів. Як правило це закінчується розвалом коаліції і зняттям Голови ВР з посади. Приблизно такі фрагменти були і в сценаріях за якими "злітали" О.Мороз, А.Яценюк і В.Рибак та його перший заступник І.Калєтнік.

Самим смішним була ситуація, коли з'ясувалося, що керівник Апарату В.Зайчук, внаслідок прийняття закону про так звану "пенсійну реформу", буде змушений піти на пенсію, бо йому якраз виповнилося 62 роки. Вихід було знайдено неоригінальний - закон не подали на підпис Президенту України, а потім через пару місяців знов проголосували, але на підпис Главі держави подали за старою датою. Що, до речі, могло б стати підставою для для звернення до Конституційного Суду України і подальшої відміни, у зв'язку із порушенням процедури прийняття.

Чергові скандали у ВР взагалі був поза конкурсом. ВР голосувала за обрання І.Махніцького Генеральним прокурором , але представили його в Генпрокуратурі вже як в.о.Генерального прокурора України. Або відміна обрання суддею Вищого адміністративного суду України його голову І.Темкіжева. Що взагалі виходить за межі здорового глузду, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua .

Ось що можна зробити аби підірвати авторитет ВР і зробити його посміховиськом.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua