Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Апеляційний суд вважає, що Верховний Суд правильно вигнали з його будинку 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
10.02.2011

Київський апеляційний суд відмовив Верховному Суду України в задоволенні його законної вимоги, Будинок по Пилипа Орлика , 4, як і 4-А вже не належить ВСУКиївський апеляційний суд відмовив Верховному Суду України в задоволенні його законної вимоги

Zakonoproekt.Org.UA вже писав про видання незаконного Розпорядженням Кабінету Міністрів України, згідно якому у Верховного Суду України вилучали будинки по вул.Пилипа Орлика, 4 і 4-А, у яких він знаходився, і передавалися Вищому спеціалізованому суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Більш ганебної ситуації не було в Україні навіть за часів президентства Віктора Ющенка, з його антиконституційними Указами про ліквідацію судів і звільнення суддів, які на його думку «неправильно» судили.

Редакція сайту Zakonoproekt.Org.UA отримала лист читача, який ми публікуємо, оскільки підтримуємо неприпустимість свавілля, і тим більше, по відношенню до Верховного Суду України, а також позицію автора, яку публікуємо нижче:

«Я звертаюсь до тих, хто пише гидоту про суддів і працівників суду - чи ви самі такі сміливі, такі правдиві, такі правильні?!! То чому ви не напишете правду про незаконні рішення щодо Верховного Суду України?

08 лютого 2011 року Київський апеляційний адміністративний суд відмовив Верховному Суду України в задоволенні його апеляційної скарги у справі за позовом Верховного Суду України до Кабінету Міністрів України, третя особа: Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ, про визнання незаконним і скасуванню розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 року № 2088-р., зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua.

До ухвалення цього рішення колегія суддів відмовила Верховному Суду України в задоволенні клопотання, яким Верховний Суд України просив призупинити виробництво в справі на тій підставі, що 23 грудня 2010 року Конституційним Судом України було відкрите виробництво за поданням Верховного Суду України щодо відповідності Конституції України деяких положень Закону України « Про судоустрій і статус суддів», зокрема, про розміщення Вищого спеціалізованого суду України.

Хочу, щоб всі все правильно розуміли ситуацію.

Насправді в представників Верховного Суду України були юридично «залізні» позиції, серйозні аргументи щодо порушення з боку Кабінету Міністрів України положень Господарського кодексу, інших законів. Було подано багато аргументів. Усе це доводилось до відома суду 1 інстанції та апеляційного суду. Але в апеляційному суді навіть заперечення Кабінету Міністрів України та Вищому спеціалізованому суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ не розглядались, бо їх і не було взагалі.

Рішення суду прийнято за 5 хвилин. Тупо виконується команда: вичавити Верховного Суду України з його приміщень «на вулицю». Усі розуміють, що в будівлі колишнього музею (Кловський палац) розмістити суддів (навіть 20) і апарат (навіть скоротивши його утричі) неможливо.

Взагалі палац є культурною пам’яткою і перетворити його в прохідний двір чи в офісне приміщення для сотень працівників - злочин. Він із самого початку реконструкції планувався, як палац: там чудова зала для Пленуму, гарні зали засідань, офіційних делегацій, Музей Верховного Суду (по суті - музей правосуддя), і крім того, ще з десяток кабінетів... Реалізувати ж розпорядження Кабінету Міністрів України потрібно для того, щоб показати надто незалежним суддям Верховного Суду України (та й усім іншим суддям), що вони ніхто в цій державі, змусити більшість з них перейти до інших судів, де їх швидко «вишикують», або піти у відставку.

А понад 300 працівників апарату, багато з яких десятки років життя віддали правосуддю (не забувайте, на чиїх плечах це лежало, не тільки суддів - протягом усіх цих років скарги і справи привозили до Верховного Суду України щодня вантажними автомобілями, сортували, вивчали - і розглядали, потім рішення узагальнювались, створювалась єдина судова практика тощо) - це взагалі не люди, гній, що про них думати.

Потім, коли у Верховного Суду України залишаться слухняні судді, деякі повноваження йому можна (треба) буде (відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії) повернути. Тоді вже й з приміщеннями щось вирішать. Хіба ж можна було надіятись на те, що апеляційний суд буде справедливим. Суддя поставлений в такі умови в цій ситуації: хочеш винести справедливе рішення - готуйся, завтра до тебе прийдуть з прокуратури чи принаймні з Вищої кваліфікаційної комісії суддів. І кожен суддя думає: воно мені треба? Це як намагатись рукою зупинити ліфт.

Іван Циганков, юрист.».

Ми будемо раді надати можливість висловити свою позицію всім учаснкиам цієї неординарної події - Верховному Суду України, Кабінету Міністрів України, Вищому спеціалізованому суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ,  погодьтесяколи Верховний Суд України виселяють з його приміщень.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2022 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua