Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Apple запускає IPad 2 з новим екраном 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
04.01.2011

Apple планує запустити 3 нові версії Ipad 2 з новим екраном поліпшеної якості, одна з яких поступить уже весною цього року, або на наприкінці першого кварталу 2011 року або на початку другого кварталу, , зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на Apple.

Дві моделі будуть розраховані на підключення до Інтернет через Wi-Fi, 3G (UMTS) і CDMA. Третя модель, яку зроблять спеціально для США, буде розрахована на доступ через 3G, і саме на цю модель буде найбільший попит, а кількість продажів очікується на рівні 60-65 відсотків від усіх моделей, що розраховані на доступ через 3G.

Таким чином, більшість нових користувачів будуть мати можливість знаходитися в Інтернет увесь час, що збільшить доходи компаній, що займаються мобільним зв'язком, а також програмістів, які виготовляють додатки для IPad.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua