Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Азаров був здивований, що він вже рік диктує тексти в Facebook 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
30.05.2012

Як знайти дату, коли Ви вперше почали працювати в Facebook, щоб не йти на саму першу новину на Вашій сторінці? Така проблема виникла нещодавно в користувача @Николай Азаров.Як знайти дату, коли Ви вперше почали працювати в Facebook, щоб не йти на саму першу новину на Вашій сторінці?

Така проблема виникла нещодавно в користувача @Николай Азаров.

Приватній сторінці @Николай Азаров , що працює Прем'єр-Міністром України, і яку він веде у робочий час російською мовою, хоча в Державі, Уряд якої йому надана честь очолювати, державною мовою є українська, 27.05.2012 року виповнилося один рік.

Своєю появою в Facebook Микола Янович, щоб там не казати, зробив дуже багато. Не тільки те, що з кожного свого відвідування Facebook він з'ясовував для себе певні цікаві речі про життя пересічних українців, які потім реалізувалися в його дорученнях, і навіть рішеннях Уряду, але й те, що він, що не менш важливо, зміг мотивувати нехай не усі, а лише деякі міністерства і відомства, прийти у Facebook також. І розпочати хоча б тут діалог із суспільством.

Перелік тих небагатьох, які підтримали позицію Прем'єр-Міністра України Миколи Яновича Азарова, можна побачити на http://www.facebook.com/Gov.UA .

На своїй приватній сторінці у Facebook @Николай Азаров, оскільки він, за його словами, лише диктує тексти відповідей своїм помічникам, не зміг самостійно знайти інформацію про дату, коли він прийшов до Facebook, і вимушений був перепитував щодо цього своїх помічників.

Хоча, навіщо перепитувати помічників, якщо можна самому натиснути кнопку "Детальніше" під своїм фото і текстом "Політик. Официальная страница Николая Яновича Азарова в Facebook" і прочитати в розділі "Базова інформація" Старт на Facebook - 27.05.2011 :) Тож у випадку, якщо і Вас зацікавить така інформація, а Ви не маєте помічників, які б за Вас писали пости в Facebook, то інформація про початок роботи у Facebook знаходиться за адресою:  www.facebook.com/Ваше ім'я/info :)

Євген Костенко

 
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua