Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Азаров не дав закінчити почату Ющенком процедуру «прихватизацію» «Чайки» 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
19.01.2011

Кабінет Міністрів України своїм Розпорядження №20-р від 10 січня 2011 р. «Про передачу цілісного майнового комплексу державного підприємства «Чайка» прийняв пропозицію Фонду державного майна і Міністерства аграрної політики та продовольства щодо передачі цілісного майнового комплексу державного підприємства «Чайка» (м. Київ, вул. Гарматна, 38) в управління Державного управління справами.

Крім того виключено у додатку 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 р. N 1517 «Про затвердження переліків господарських товариств і холдингових компаній, державні пакети акцій (частки) яких підлягають продажу, державних підприємств, холдингових компаній і відкритих акціонерних товариств, що підлягають підготовці до продажу в 2009 році» - із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2009 р. N 474, позицію «31245250 Державне підприємство «Чайка».

Таким чином Кабінет Міністрів України відмінив попередні рішення за якими колишній Президент України В.Ющенко передавав Державне підприємство «Чайка» з управління Державного управління справами, який тоді очолював основний спонсор Української народної партії і співвласник ТМ «Курочка Ряба» Ігор Тарасюк, для подальшої приватизації Міністерству аграрної політики, яке тоді очолював Юрій Мельник - Герой України (11.2009 р.), члена-кореспондента Української академії аграрних наук, а також чоловік доньки іншого Героя України (12.2009 р.) - Президента Української академії аграрних наук Михайла Зубця, яка працює в компанії, що володіє ТМ «Курочка Ряба», і яку очолює інший Герой України (08.2008 р.) та партнер Ігоря Тарасюка голові правління АТЗТ «Миронівський хлібопродукт» Юрій Косюк.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua