Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Азаров почав реалізовувати таємний план 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
13.02.2011

Утворено Координаційний центр з виконання Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу МЗС України

На виконання доручення Президента України В.Ф.Януковича 7 лютого ц.р. Кабінет Міністрів України постановою № 77 утворив Координаційний центр з виконання Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України.

План дій було ухвалено 22 листопада 2010 р. на саміті Україна – ЄС з метою створення в Україні належних умов для скасування Євросоюзом візового режиму для короткострокових поїздок українських громадян.

Координаційний центр очолив Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі А.П.Клюєв. До його складу увійшли міністри закордонних справ, юстиції, внутрішніх справ, фінансів, охорони здоров’я, освіти і науки, молоді та спорту, а також керівники Держприкордонслужби, Державної міграційної служби, Державної служби з питань захисту персональних даних, Держмитслужби, Державної служби фінансового моніторингу, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державної служби з лікарських препаратів і контролю за наркотиками, Служби безпеки.

Координаційний центр є постійно діючим допоміжним органом Уряду, головне завдання якого полягає в консолідації зусиль та узгодженні дій центральних органів виконавчої влади України в рамках виконання Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України.

З утворенням Координаційного центру в Україні, по суті, започатковано функціонування загальнодержавного механізму, спрямованого на досягнення Україною критеріїв, необхідних для запровадження Євросоюзом безвізового режиму для короткострокових поїздок українських громадян.

МЗС і КМУ засекретили текст Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України, можливо, щоб був відсутній контроль суспільства за бездіяльністю по реалізації цього плану.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua