Zakonoproekt.Org.UA

 


Азаров почав реалізовувати таємний план 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
13.02.2011

Утворено Координаційний центр з виконання Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу МЗС України

На виконання доручення Президента України В.Ф.Януковича 7 лютого ц.р. Кабінет Міністрів України постановою № 77 утворив Координаційний центр з виконання Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України.

План дій було ухвалено 22 листопада 2010 р. на саміті Україна – ЄС з метою створення в Україні належних умов для скасування Євросоюзом візового режиму для короткострокових поїздок українських громадян.

Координаційний центр очолив Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі А.П.Клюєв. До його складу увійшли міністри закордонних справ, юстиції, внутрішніх справ, фінансів, охорони здоров’я, освіти і науки, молоді та спорту, а також керівники Держприкордонслужби, Державної міграційної служби, Державної служби з питань захисту персональних даних, Держмитслужби, Державної служби фінансового моніторингу, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державної служби з лікарських препаратів і контролю за наркотиками, Служби безпеки.

Координаційний центр є постійно діючим допоміжним органом Уряду, головне завдання якого полягає в консолідації зусиль та узгодженні дій центральних органів виконавчої влади України в рамках виконання Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України.

З утворенням Координаційного центру в Україні, по суті, започатковано функціонування загальнодержавного механізму, спрямованого на досягнення Україною критеріїв, необхідних для запровадження Євросоюзом безвізового режиму для короткострокових поїздок українських громадян.

МЗС і КМУ засекретили текст Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України, можливо, щоб був відсутній контроль суспільства за бездіяльністю по реалізації цього плану.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми