Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Азаров заявив що МЗС доручено підготувати денонсацію угоди з Кіпром щодо офшорів 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
25.12.2010

Микола Азаров заявив що МЗС доручено підготувати денонсацію угоди з Кіпром щодо офшорівПрем'єр-міністр України Микола Азаров направив народному депутатові України Ю. А. Кармазіну відповідь №15523/0/2-10 від 07.12.2010 року щодо розгляду урядом його депутатського звернення від 24 листопада 2010 р. № 20101124-2 стосовно внесення змін до переліку офшорних зон, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів від 24 лютого 2003 р. № 77, та розроблення проекту Закону України "Про денонсацію Угоди між Урядом Союзу Радянських Соціалістичних Республік і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування доходів та майна", зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua

Прем’єр-міністр України повідомив, що 15 листопада поточного року в м. Києві відбувся черговий раунд українсько-кіпрських консультацій в контексті узгодження положень проекту Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання ухиленням податків на доходи.

«Крім того, 6 грудня 2010 р. відбулася нарада під головуванням віце-прем'єр-міністра Тігіпка С. Л., на якій доручено МЗС підготувати проект закону про денонсацію Угоди між Урядом Союзу Радянських Соціалістичних Республік і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування доходів та майна, прийняття якого сприятиме розв'язанню проблем, зазначених у Вашому листі», говориться у відповіді Прем'єр-міністра України Микола Азаров народному депутатові України Ю. А. Кармазіну.

На думку політолога Євгена Костенка відмова від кіпрських офшорів не лише дасть Україні можливість отримати мільярди доларів, які українськими олігархами вивозяться за кордон, щоб потім, у тому числі, на ці кошти утримувати свої "кішенькові" засоби масової інформації та промивати мізки громадянам. Саме ці кошти дозволять не підвищувати пенсійний вік і податковий тиск на дрібних та середніх підприємців. Але це за умови. що Уряд доведе це денонсування до кінця, бо цього поки що не не вдалося жодному з прем'єр-міністрів України, оскільки олігархи, які мають рахунки в офшорах, контролюють всі політичні сили, від комуністів та представників так званої "морковної заварушки" 2004-2005 років і до синьо-блакитних.

Раніше  Президент України Віктор Янукович підтримав пропозицію народного депутата України Юрія Кармазіна стосовно зменшення відтоку капіталу з України до офшорних зон. Ця пропозиція була викладена в його депутатському звернення до Президента України щодо необхідності скасування Розпорядження Кабінету Міністрів України від 01.02.2006 р. №44-р та пункту 2 його Розпорядження від 1 квітня 2005 р. №82-р, якими з переліку офшорних зон виключені Республіка Панама та Республіка Кіпр, необхідності зменшення витоку капіталу з України та включення до цього переліку інших відсутніх там офшорних зон, і за рахунок, у тому числі і цього, зменшення податкового навантаження на українських громадян та підприємців.

Направлення цього депутатського звернення було викликано необхідністю створення перешкод для неконтрольованого витоку капіталів з України до різних офшорних зон, якому сприяють рішення та бездіяльність деяких Ваших попередників, що наносить величезну фінансову шкоду економічним інтересам України та її народу.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua